Top Výbava

TOP VÝBAVA

Všechny naše vozy jsou nadstandardně vybaveny tak, aby uspokojily požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků, a aby byl prožitek z dovolené co nejpříjemnější a nezapomenutelný.

Pohodlné cestování Vám zajistí u všech našich vozů nástavbová klimatizace Truma Aventa, která se právě v letních měsících stane nepostradatelným partnerem na Vašich cestách.

Výbava všech našich vozů zahrnuje kabinovou klimatizaci a klimatizaci obytné části, výsuvnou markýzu, nosič na 4 kola, satelitní navigaci, tempomat, couvací kameru, zabudovanou HD televizi s vysokým rozlišením a USB.

Dále pak plynový plotýnkový vařič, největší lednici ve své třídě 167 l s mrazákem 29 l, toaletu, šatní skříň, sprchový kout, umyvadlo se zrcadlem, plynové topení Truma Combi 6 a garáž s možností vstupu z obou stran s velkou doložností.

U vybraných modelu dále nabízíme solární panel, elektrické topení Truma Combi 6E, podlahové topení, satelit a mnoho dalšího.

Ke všem našim vozům poskytujeme komfortní TOP packet zdarma s kompletní výbavou pro kempování a Vaši klidnou jízdu.

Věříme, že většina klientů se chce v našich vozech cítit jako doma, a proto jim dáváme možnost vzít si do vozu vlastní přikrývky, polštáře a ložní prádlo. Ale samozřejmě také nabízíme možnost vypůjčení ložního prádla (pokrývky, polštáře a povlečení na všechna lůžka ve voze). Cena výpůjčky ložního prádla je 1 000 Kč.